Czapki ze słuchawkami bluetooth Earebel

KrakówDodane 21:01, 21 październik 2019, ID: 9124
265 zł
Cena Brutto
Czapki ze słuchawkami bluetooth Earebel
Czapki ze słuchawkami bluetooth Earebel
Czapki ze słuchawkami bluetooth Earebel
Czapki ze słuchawkami bluetooth Earebel

Opis

Biegasz, jeździsz na rowerze, nartach? Jesteś osobą aktywną, cenisz sobie wygodę i funkcjonalność? Lubisz słuchać muzyki w czasie ćwiczeń, rozmawiasz przez telefon podczas porannego joggingu? Jeśli tak, koniecznie powinieneś poznać innowacyjne produkty marki Earebel!

Earebel to firma założona przez 2 niemieckich projektantów - grafików, która oferuje piękne, ręcznie robione nakrycia głowy połączone z wysokiej jakości słuchawkami. Idea produktu jest prosta- czapki i opaski wyposażone są w słuchawki wykorzystujące technologię Bluetooth zapewniając komfort niedostępny w dotychczasowych rozwiązaniach. Dzięki temu genialnemu pomysłowi, możesz uprawiać sport i cieszyć się ulubioną muzyką!

Funkcjonalność produktu sprawia, że Earebel to szeroka oferta określana jako inteligentne czapki, opaski fitness, słuchawki sportowe- wszystkie dające możliwość słuchania muzyki irozmawiania przez telefon.

Earebel proponuje nie tylko gotowe zestawy, ale również daje możliwość tworzenia własnych kombinacji poprzez dowolne dobranie czapki/opaski i słuchawek. Marka oferuje modele o różnym przeznaczeniu - są to nakrycia głowy na zimę lub całoroczne, a także sportowe oraz produkty hand-made. Poszczególne kolekcje różnią się rodzajem materiału oraz cechami użytkowymi.

Oprócz funkcjonalności, nowoczesny design sprawia, że produkty Earebel stają się modnym elementem każdej garderoby. Połączenie wygodny i oryginalnego wyglądu to aspekt szczególnie doceniany przez młode aktywne osoby, chcące podkreślić swój niepowtarzalny styl.

Nakrycia głowy Bluetooth to mnóstwo korzyści wynikających z ich użytkowania. Są to
m.in.:
- wygoda i możliwość praktycznego słuchania muzyki,
- możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych w mroźne dni bez konieczności zdejmowania rękawiczek dzięki mikrofonowi wbudowanemu w słuchawki,
- wysoka jakość dźwięku,
- możliwość personalizacji nakrycia głowy dzięki różnorodnym wzorom, kolorom słuchawek i kolekcjom,
- opcja tworzenia wielu zestawów w oparciu o tę samą parę słuchawek co jest
optymalnym kosztowo rozwiązaniem,
- możliwość tworzenia wizerunku nowoczesnej, aktywnej osoby.

Wszyscy, którzy są zainteresowani szczegółową ofertą czapek ze słuchawkami i opasek Bluetooth, mogą odwiedzić stronę dystrybutora earebel.pl

Klienci indywidualni:

E-mail:kontakt@earebel.pl
Tel.: + 48 530 833 369

Godziny pracy:
10:00 - 16:00 (poniedziałek - piątek)Dystrybucja:

Jan Maciantowicz
E-mail:janek@brod.pl
Tel.: + 48 530 093 921
Brod Sp. z o.o.
ul. Księcia Józefa 54