Miarki wzrostu naklejki dla dzieci sklep Bobom

GdańskDodane 07:11, 25 lipiec 2018, ID: 8135
1 zł
Cena Brutto
Miarki wzrostu naklejki dla dzieci sklep Bobom
Miarki wzrostu naklejki dla dzieci sklep Bobom
Miarki wzrostu naklejki dla dzieci sklep Bobom
Miarki wzrostu naklejki dla dzieci sklep Bobom

Opis

BOBOMY- tajemnicza nazwa, pod którą kryją się niezwykłe postaci mogące odmienić dziecięcą przestrzeń i pobudzić najgłębiej skrywane pokłady kreatywności… Jest to projekt dwójki uzdolnionych projektantów z Gdańska, którzy stworzyli serię naklejek ściennych dla małych i nieco większych dzieci.

Naklejki baloniki, naklejki kropki, naklejki zwierzątka, naklejki- miarki wzrostu dla dzieci, zawieszki do aut - to zaledwie część oferty BOBOM! Projekt jest wyjątkowy, ponieważ powstał nie tylko w oparciu o wiedzę z zakresu wystroju wnętrz i grafiki, ale również jako efekt obserwacji dziecięcych zachowań, pasji i reakcji na konkretne bodźce.

Właśnie dzięki temu naklejki dziecięce BOBOM stwarzają maluchom fascynujący świat, pełen niezwykłych kolorów, kształtów i motywów. Walory estetyczne to nie jedyny ich atut - niewątpliwym plusem jest również zdolność pobudzania wyobraźni, wyzwalania pozytywnej energii i radości, które są w końcu kwintesencją bycia dzieckiem.

Naklejki BOBOM sprzedawane są w zestawach ( 19 elementów różnej wielkości) oraz pojedynczo. Wszystkie wykonane są z bezpiecznych materiałów i są bardzo łatwe w użyciu. Nadają się nie tylko na ściany, ale również meble, drzwi i inne płaskie powierzchnie. Są świetnym elementem dekoracyjnym w dziecięcym pokoju, przedszkolu i innych miejscach, w których przebywają dzieci.

Jeśli jesteście rodzicami, którzy dbają o wyjątkową i inspirującą przestrzeń dla waszych pociech, koniecznie powinniście poznać naklejki na ścianę projektu Moniki i Adama. A może prowadzisz, przedszkole, żłobek, gabinet lekarski, hotel? z pewnością naklejki BOBOM wzbogacą przestrzeń.

Naturalna kreska pokazująca w prosty sposób charakter BOBOMów i towarzysząca jej feeria barw, sprawią że zarówno Wy jak i Wasze dzieci, pokochacie te niezwykłe stworzenia!

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu:

Dane kontaktowe:

Monika Świerżewska
projektantka | współwłaścicielka
monika@bobom.pl
tel. kom. + 48 504 070 117
http://bobom.pl/


Adam Świerżewski
projektant | współwłaściciel
adam@bobom.pl