Naklejki dla dzieci sklep Bobom

GdańskDodane 07:11, 25 lipiec 2018, ID: 8136
1 zł
Cena Brutto
Naklejki dla dzieci sklep Bobom
Naklejki dla dzieci sklep Bobom
Naklejki dla dzieci sklep Bobom
Naklejki dla dzieci sklep Bobom

Opis

BOBOMY- tajemnicza nazwa, pod którą kryją się niezwykłe postaci mogące odmienić dziecięcą przestrzeń i pobudzić najgłębiej skrywane pokłady kreatywności… Jest to projekt dwójki uzdolnionych projektantów z Gdańska, którzy stworzyli serię naklejek ściennych dla małych i nieco większych dzieci.

Naklejki baloniki, naklejki kropki, naklejki zwierzątka, naklejki- miarki wzrostu dla dzieci, zawieszki do aut - to zaledwie część oferty BOBOM! Projekt jest wyjątkowy, ponieważ powstał nie tylko w oparciu o wiedzę z zakresu wystroju wnętrz i grafiki, ale również jako efekt obserwacji dziecięcych zachowań, pasji i reakcji na konkretne bodźce.

Właśnie dzięki temu naklejki dziecięce BOBOM stwarzają maluchom fascynujący świat, pełen niezwykłych kolorów, kształtów i motywów. Walory estetyczne to nie jedyny ich atut - niewątpliwym plusem jest również zdolność pobudzania wyobraźni, wyzwalania pozytywnej energii i radości, które są w końcu kwintesencją bycia dzieckiem.

Naklejki BOBOM sprzedawane są w zestawach ( 19 elementów różnej wielkości) oraz pojedynczo. Wszystkie wykonane są z bezpiecznych materiałów i są bardzo łatwe w użyciu. Nadają się nie tylko na ściany, ale również meble, drzwi i inne płaskie powierzchnie. Są świetnym elementem dekoracyjnym w dziecięcym pokoju, przedszkolu i innych miejscach, w których przebywają dzieci.

Jeśli jesteście rodzicami, którzy dbają o wyjątkową i inspirującą przestrzeń dla waszych pociech, koniecznie powinniście poznać naklejki na ścianę projektu Moniki i Adama. A może prowadzisz, przedszkole, żłobek, gabinet lekarski, hotel? z pewnością naklejki BOBOM wzbogacą przestrzeń.

Naturalna kreska pokazująca w prosty sposób charakter BOBOMów i towarzysząca jej feeria barw, sprawią że zarówno Wy jak i Wasze dzieci, pokochacie te niezwykłe stworzenia!

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu:

Dane kontaktowe:

Monika Świerżewska
projektantka | współwłaścicielka
monika@bobom.pl
tel. kom. + 48 504 070 117
http://bobom.pl/


Adam Świerżewski
projektant | współwłaściciel
adam@bobom.pl