Prosperujący Pensjonat, Obiekt, Hotel, Szklarska Poręba

Szklarska PorębaDodane 09:41, 17 marzec 2019, ID: 9006
2399000 zł
Cena Brutto , Do negocjacji
Prosperujący Pensjonat, Obiekt, Hotel, Szklarska Poręba

Opis

Sprzedam Obiekt Hotelowo - Gastronomiczny w samym centrum Szklarskiej Poręby w doskonałej lokalizacji z widokiem na pasmo Karkonoszy. Obiekt przeszedł kapitalny remont w 2014 r.
Na chwilę obecną nie wymaga wkładów finansowych. Wszystkie media zostały wymienione, został przeprowadzony gruntowny remont wewnątrz budynku, wymiana dachu oraz renowacja elewacji.
Aktualne są przeglądy i pozwolenia. Działka 2708 mkw, powierzchni budynku to 504 mkw. Pensjonat jest w pełni prosperujący, całoroczny, dochodowy, posiada 5 pokoi z łazienkami i 5 apartamentów (z 2 sypialniami) z łazienkami i jest w stanie przyjąć jednorazowo osób: 39-42.
Na 1 kondygnacji znajduje się blok gastronomiczny, pomieszczenia socjalne oraz apartament z osobnym wejściem. Na 2 kondygnacji(wysokim parterze) znajduje się recepcja, sala na 40 osób, oraz pokoje gościnne. Na 3 kondygnacji znajdują się pokoje gościnne oraz apartamenty, aneks kuchenny. Na 4 kondygnacji znajduje się 3 pokojowe mieszkanie dla właściciela.Położenie obiektu jest doskonałe, w sąsiedztwie znajduje się wiele atrakcji: Park Rodzinnej rozrywki, lodowisko, muzea, Dinopark, zabytkowy piękny Kościół, oraz stok z wyciągami orczykowymi w "Dolinie Szczęścia". W perspektywie jest rozbudowa, postawienie nowego obiektu o powierzchni 500 mkw. (wstępne pozwolenia i projekty). Budynek posiada duży parking. Obiekt o wysokim standardzie cieszący się dużym uznaniem gości. Na terenie działki znajduje się budynek gospodarczy który w planach będzie zagospodarowany jako dodatkowe apartamenty do wynajęcia.
Oferta sprzedaży obejmuje Grunt wraz z posadowionymi na nim budynkami. Pensjonat jest idealnym przedmiotem do inwestycji, może być przeznaczony do odrębnej działalności, jak również rozszerzenie istniejącej działalności o dodatkową branżę lub jako obiekt wakacyjno-szkoleniowy dla przedsiębiorstwa.
Pensjonat sprzedawany jest bezpośrednio od właściciela i jest w całości własnością prywatną.
Podana cena jest ceną netto.
Opis oferty może podlegać weryfikacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Sprzedaję z powodów osobistych.

Kontakt tylko telefoniczny.