Przewóz międzynarodowy z IMA-Trans

Polanów, PolskaDodane 13:58, 31 lipiec 2018, ID: 8172
280 zł
Cena Brutto
Przewóz międzynarodowy z IMA-Trans

Opis

ImaTrans oferuje Państwu regularne licencjonowane przewozy osób i paczek . Oferujemy wyjazdy do Niemiec i Holandii. Organizujemy także przewozy dla grup zorganizowanych, przygotowujemy również indywidualne oferty dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Na rynku transportowym istniejemy od 2014 roku, w tym czasie wyrobiliśmy sobie nienaganna opinie wśród naszych klientów.

Każde nasze auto wyposażone jest w klimatyzację i dodatkowe ogrzewanie (przód-tył) kapitanskie rozkladane fotele oraz system DVD. Dbamy również o kierowców, aby jeździli wypoczęci i mogli profesjonalnie wykonywać swoje zadania. Upewnij się, że podróżujesz z wiarygodnym i rzetelnym przewoźnikiem. Nasi klienci są ubezpieczeni na czas podróży. Trasy wyznaczane przez nas są bardzo elastyczne dostosowane do potrzeb każdego klienta, aby móc w jak najkrótszym czasie dojechać do wyznaczonego celu.

Wyjazdy do Niemiec i Holandii organizowane są we wtorki, czwartki, niedziele powroty do Polski poniedziałki, środy, piątki. W Polsce nasze usługi świadczymy na terenie całego woj. pomorskiego i zachodniopomorskiego.