Starsze małżeństwo potrzebuje Twojej pomocy!

KrakówDodane 15:39, 25 styczeń 2018, ID: 7183
1 zł
Cena Brutto
Starsze małżeństwo potrzebuje Twojej pomocy!

Opis

Zlecenie nr 23207
Data wyjazdu 26.02 – 26.04.2018
Miejscowość: Berlin
Stawka: 1300 € /możliwość negocjacji/

O naszej firmie:
MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Informacje na temat zlecenia:
Pan Jochanes ma 94 lata (waży około 75 kg przy 175 cm wzrostu). Podopieczny jest ogólnie osłabiony, miewa zawroty głowy. Komunikacja oraz orientacja czasowo-przestrzenna jest u niego zachowana. Pan Jochanes jest w pełni samodzielny, wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonuje sam. Porusza się przy rollatorze i nie potrzebuje przy tym żadnego wsparcia, nie wymaga pomocy w nocy. Podopieczny sam chodzi na zajęcia fizjoterapeutyczne (fizjoterapeuta znajduje się w sąsiedztwie).

Małżonka Pana Jochanesa ma 90 lat (waży 60kg przy 165 cm wzrostu), również jest osłabiona i ma artrozę oraz bóle w kolanie. Pani ma ograniczoną sprawność jednego ramienia (jest po mastektomii). Cierpi na depresję. Podopieczna ma problemy ze słuchem (używa aparatu słuchowego) i wzrokiem. Orientacja czasowo-przestrzenna jest zachowana. Wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonuje -podobnie jak mąż - samodzielnie. Pani bierze środki nasenne, mimo to może się obudzić 2-3 razy w nocy, ale również nie wymaga wtedy wsparcia Opiekunki. Wraz z mężem korzysta z usług fizjoterapeuty.

Obowiązki
Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznych całkowitą opieką, należeć będzie: dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Warunki mieszkaniowe
Podopieczni mieszkają na obrzeżach miasta w domu jednorodzinnym. Do sklepu jest mniej niż 30 min pieszo. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielne mieszkanie na 1. piętrze. Czas wolny do ustalenia na miejscu. Na wyposażeniu jest TV i osobna łazienka oraz mobilny Internet.

Wymagania
• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• Dobra znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

Skontaktuj się z nami:
tel. 12 356 14 00
e-mail: krakow@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
www.medipe.com

http://szort.tk/16j

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).