Sylwester w Sopocie – niezapomniana noc w najpiękniejszym nadmorskim kurorcie

SopotDodane 14:31, 26 październik 2019, ID: 9130
1 zł
Cena Brutto
Sylwester w Sopocie – niezapomniana noc w najpiękniejszym nadmorskim kurorcie
Sylwester w Sopocie – niezapomniana noc w najpiękniejszym nadmorskim kurorcie
Sylwester w Sopocie – niezapomniana noc w najpiękniejszym nadmorskim kurorcie
Sylwester w Sopocie – niezapomniana noc w najpiękniejszym nadmorskim kurorcie

Opis

Sopot to miejsce cieszące się renomą najbardziej rozrywkowego kurortu w Polsce. Przez cały rok miasto tętni życiem – nie bez powodu nazywane jest „polską Ibizą”.


Już sama ulica Monte Cassino, czyli popularny „Monciak” dostarcza tyle możliwości rozrywki, że ciężko zdecydować się, który klub odwiedzić. Na popularnym deptaku, oferta miasta się jednak nie kończy! Jest jeszcze wiele klimatycznych miejsc, które warto odwiedzić, szczególnie w tę jedną wyjątkową noc – Sylwestra!Jeśli jeszcze nie macie planów na to jak spędzić ostatni wieczór w tym roku, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Sopotu!


Sylwester w Sopocie – najlepsze oferty


Najciekawsze opcje na spędzenie Sylwestra w tym wyjątkowym nadmorskim kurorcie to:


- Sylwester w sopockim klubie - ilość klubów w Sopocie może przyprawić o zawrót głowy. Najpopularniejsze miejsca to te na „Monciaku”. Najlepsi DJ-e, pyszne drinki i niesamowita atmosfera zachęcają do zabawy do białego rana.


- Apartament - świetną bazą wypadową na Sylwestra w klubie lub w plenerze jest apartament. To ciekawa propozycja dla par, które chcą przed imprezą zjeść romantyczną kolację i spędzić chwilę tylko we dwoje. Po kolacji, spacer brzegiem morza, lampka wina na plaży...I można dołączyć do grupy znajomych, z którymi ruszamy na podbój klubowych parkietów!


- Sylwester w hotelu w Sopocie - Ci, którzy tęsknią za odrobiną luksusu, na pewno chętnie skorzystają z oferty sopockich hoteli. Wielka sala balowa skąpana w blasku reflektorów, wykwintne jedzenie, muzyka na żywo – to również oferuje nam kurort.

Eleganckie hotele każdego roku przygotowują specjalną ofertę dla swoich gości, a ponadto nie trzeba martwić się powrotem do domu, ponieważ nocleg w pięknych apartamentach znajduje się na miejscu.


- Sylwester w restauracji - Sopot to także szeroki wybór restauracji organizujących imprezy sylwestrowe. Specjalne menu, zabawy tematyczne z przebraniami, muzyka na żywo – z pewnością jest to jedna z ciekawszych propozycji na przywitanie Nowego Roku.


- Sopot – Sylwester w plenerze – dobra zabawa nie musi wiązać się z wydaniem majątku.

„Monciak”, Plac Zdrojowy, okolice Molo - wszystkie te miejsca zamieniają się w imprezową przestrzeń z koncertami i pokazami sztucznych ogni. Atrakcje są bezpłatne i dają okazję

do wesołej integracji. Dla tych którzy chcą powitać Nowy Rok aktywnie, przy wejściu na molo dostępne jest pięknie podświetlone lodowisko.


Bez względu na to jak zaplanujecie ostatnią noc w roku, Sopot gwarantuje dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia.


Jeśli chcecie poznać aktualne oferty sylwestrowe miasta, możecie je sprawdzić poniżej

https://esopot.pl/pl/11_wiadomosci/1164_sylwester_w_sopocie_2019_2020_najlepsze_oferty_sylwestrowe.html