Wprowadzanie danych / call center / bazy danych / back office

PankiDodane 11:13, 04 luty 2019, ID: 8913
2000 zł
Cena Brutto , Do negocjacji
Wprowadzanie danych / call center / bazy danych / back office

Opis

SPACE4BASE - Bezpieczna przestrzeń dla Twoich danych.

Zajmujemy się kompleksową obsługą biura, oferujemy usługi takie jak:

- Tworzenie baz danych – budujemy bazy w oparciu o legalne źródła, wyszukujemy ogólnodostępne aktualne dane. Bazy tworzymy w różnych programach, m.in. Excel, Access oraz w systemach CRM. Na życzenie Klienta możemy pracować na innych systemach/stronach. Podejmujemy się tworzenia baz z różnych branż.

- Obsługa skrzynek mailowych/mailing – obsługujemy skrzynki mailowe firm, akcji promocyjnych, programów lojalnościowych itp. Oferujemy mailową obsługę klienta, wysyłamy oferty drogą mailową, przyjmujemy reklamacje, kontaktujemy się z obecnymi Klientami firmy.

- Wprowadzanie danych – zajmujemy się digitalizacją wszelkich dokumentów, np. ankiet, formularzy, faktur, dokumentów tekstowych.

- Obsługa infolinii/telemarketing – obsługujemy infolinie przychodzące i wychodzące, przeprowadzamy ankiety telefoniczne, wykonujemy telemarketing do klientów indywidualnych i biznesowych.

- Obsługa programów lojalnościowych/partnerskich – oferujemy wsparcie w obsłudze programów, prowadzimy infolinie, obsługujemy skrzynki mailowe, weryfikujemy i aktualizujemy dane w systemie, rejestrujemy nowych Klientów, aktualizujemy katalog nagród, przyjmujemy zamówienia i reklamacje, weryfikujemy hasła konkursowe itp.

- Dodawanie ofert/ogłoszeń na portale – dodajemy produkty na strony sklepów internetowych, publikujemy ogłoszenia na różnych portalach internetowych. Pomagamy firmom z różnych branż szybko dotrzeć do jak największej liczby osób poprzez systematyczne dodawanie ogłoszeń.

Oferujemy usługi z zakresu prac biurowych, akcji promocyjnych, konkursów i programów partnerskich. Jeżeli mają Państwo projekt lub zlecenie z tego zakresu, ale na powyższej liście nie ma usługi, która Państwa interesuje – prosimy o kontakt – porozmawiamy o Państwa projekcie i przedstawimy nasze propozycje współpracy. Więcej o nas można znaleźć na stronie www.space4base.com.pl.

Zapraszamy do współpracy. Na Państwa pytania chętnie odpowiemy drogą telefoniczną lub przez portal eTargowisko.