Zaopiekuj się Panią Hildegardą!

KrakówDodane 15:26, 25 styczeń 2018, ID: 7182
1 zł
Cena Brutto
Zaopiekuj się Panią Hildegardą!

Opis

Zlecenie nr 23200
Data wyjazdu 28.02. – 28.04.2018
Miejscowość: Plattenberg
Stawka: 1200 €

O naszej firmie:
MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Informacje na temat zlecenia:
Podopieczna, Pani Hildegarda, ma 90 lat i przy 162 cm wzrostu waży 50 kg. Pani cierpi na zniedołężnienie starcze, nadciśnienie i choroby serca oraz osteoporozę. Podopieczna ma alergię na jad pszczół i os. 3-4 razy w tygodniu poddawana jest dializom. Na dializy transportowana jest do szpitala. W tym czasie Opiekunka ma czas wolny. Podopieczna nie ma problemu z mową, słabiej widzi (nosi okulary) i słyszy (nosi aparat słuchowy). Dla Pani zalecana jest dieta uboga w sód. Orientacja czasowo – przestrzenna jest zachowana. Starsza Pani porusza się ze wsparciem – korzysta z rollatora lub laski. Idąc po schodach także potrzebuje wsparcia, podobnie podczas wstawania z łóżka lub krzesła.

Obowiązki
Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Warunki mieszkaniowe
Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z dostępem do Internetu. Do najbliższego sklepu jest ok. 10 minut. Czas wolny dla Opiekunki – 2-3 godziny dziennie.

Wymagania
• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

Skontaktuj się z nami:
tel. 12 356 14 00
e-mail: krakow@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
www.medipe.com

http://szort.tk/16j

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).