AUTOPUNKT.PL

Autopunkt.pl to serwis internetowy służący sprzedaży produktów i usług z branży motoryzacyjnej, powołany z myślą o dostarczeniu Klientom najlepszych ofert zakupu samochodów używanych – pochodzących przede wszystkim z polskich salonów sprzedaży, z pewnym stanem technicznym i prawnym.

Autopunkt.pl prowadzi sprzedaż detaliczną samochodów Klientom indywidualnym, odbiorcom hurtowym (komisy samochodowe, dealerstwa) Autopunkt.pl proponuje zakup pojazdów na cotygodniowych aukcjach internetowych, a firmom posiadającym własną flotę samochodów oferuje możliwość współpracy w zakresie sprzedaży aut za pośrednictwem własnych kanałów dystrybucji.

Kupujący w naszym salonie zyskujesz:
1. Przejrzystość stanu technicznego.
Każdy samochód przechodzi przegląd przedsprzedażny, który potwierdza jego sprawność techniczną,
2. Bezpieczeństwo transakcji.
Sprzedajemy samochody, których jesteśmy właścicielami. Pojazdy pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł, w których zaopatrujemy się od wielu lat.
Na sprzedawane przez nas samochody proponujemy rozszerzone PAKIETY OCHRONY SERWISOWEJ w różnych wariantach, nawet do 36 miesięcy,
Dysponujemy dużym, oświetlonym i ogrzewanym pomieszczeniem, w którym klient może dokonać oględzin pojazdu bez względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne,
Proponujemy Państwu atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe oraz dogodne warunki finansowania poprzez kredyt lub leasing.
3. Wystawiamy faktury VAT.
Kupujący nie ponosi kosztów opłaty skarbowej 2%.
Przy zakupie na firmę istnieje możliwość odliczenia 50% lub 100% podatku.
Awicenny
54-611  Wrocław

Nasze ogłoszenia