BIURO RACHUNKOWE LIDER - OPOLE

Biuro Rachunkowe LIDER swoją ofertę kieruje do osób, które chcą bezpiecznie prowadzić sprawy biznesowe. Posiadamy oddziały w miejscowości Opole oraz Niemodlin. Realizujemy usługi księgowe oraz oferujemy pomoc z zakresu prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Księgowość to ważny element każdej firmy, dlatego dbamy o poprawność ewidencjonowania wszystkich zdarzeń gospodarczych, co pozwala na dokładną analizę finansową firmy oraz zapewnia najwyższe bezpieczeństwo podatkowe naszych Klientów.
Dokładna weryfikacja każdego dokumentu księgowego przekłada się na wysoką jakość usług świadczonych przez nasze Biuro podatkowe. Zespół naszego Biura składa się z osób kompetentnych, posiadających wykształcenie wyższe oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas prowadzenia księgowości firm usługowych, handlowych, jak i produkcyjnych. Wymagane świadectwo Ministra Finansów nr 24563/2008, posiada Pan Łukasz Lachowski właściciel Biura Rachunkowego LIDER.


To nie wszystko
Nasze atuty to: zaangażowanie w sprawy Klientów, nowoczesność oraz dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Jesteśmy profesjonalni i bezkonkurencyjni. Chcemy być Państwa partnerem w prowadzeniu działalności gospodarczej i osobistym doradcą, który doradzi, przewidzi potencjalne zagrożenia i zaproponuje skuteczne rozwiązania.

W naszym biurze rachunkowym obsługa księgowa firm i przedsiębiorstw zawsze jest na najwyższym poziomie. Dlatego tak wiele firm z Opola i okolic wybiera naszą firmę!

Adres : ul. Ligonia 9/6
45-362 Opole
Telefon : 77 442 54 71
Telefon : 602 319 448
E-mail : lukasz.lachowski@lider-biuro.pl
Ligonia 9/6
45-362  Opole
Zobacz także:
http://lider-biuro.pl/

Nasze ogłoszenia