Coria- Kosmetologia Profesjonalna

Witaj, jestem tu po to, aby zaopiekować się Twoją skórą, bo wszystkie doskonale wiemy, jak ważny jest piękny i zdrowy wygląd. Możesz być pewna, że trafiłaś w dobre ręce. Pasję do kosmetologii zaszczepiła we mnie babcia, która od 52 lat prowadzi gabinet kosmetyczny. To ona jako pierwsza wprowadzała mnie w tajniki tego zawodu, abym jako dorosła już pasjonatka mogła podjąć 3 letnie studia na Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu na kierunku Kosmetologia, blisko związanym z medycyną, wyspecjalizowanym w poprawianiu i przywracaniu urody ciała.

Studiując nie marnowałam czasu i w każdej wolnej chwili korzystałam z możliwości praktyki w gabinecie babci. Kiedy już z doskonałym wynikiem ukończyłam studia, postanowiłam kontynuować rodzinną tradycję, ale we własnym gabinecie. Spełniłam swoje marzenie, dzięki temu już dziś mogę Cię gościć w moim własnym gabinecie kosmetologicznym, w którym służyć Ci będę profesjonalną poradą, zapewnię bezpieczeństwo, higienę pracy i psychiczne odprężenie.

Oprócz prostych zabiegów upiększających, zniweluję wszelkie problemy skórne, niepożądane zmiany i zadbam o prawidłową ochronę Twojej skóry.
Jako kosmetolog zajmuję się nie tylko kwestią pielęgnacji ciała, ale także kompleksowym doradztwem w zakresie zdrowego trybu życia oraz problemami i dolegliwościami związanymi z chorobami skóry oraz włosów.
Na podstawie przeprowadzonego z Tobą wywiadu będę w stanie powiązać procesy zachodzące w Twoim organizmie i postawić diagnozę. Możesz liczyć na moje profesjonalne porady poparte dużą wiedzą, również z zakresu: anatomii, fizykoterapii, dermatologii, chemii kosmetycznej, psychologii, higieny i dietetyki.Pamiętaj, jestem tu dla Ciebie! Czy już zaczęłaś sobie wyobrażać, jak to będzie patrzeć co rano w lustro na promienną cerę bez skazy? Już na naszym pierwszym spotkaniu uświadomisz sobie, że jest to możliwe. Czekam na Twój telefon. Zadzwoń do mnie i ustalmy termin spotkania już dziś.
Natalia

Nasz adres:
ul. Duboisa 39
45-061 Opole

Telefon kontaktowy:

+48 795876969
ul. Dubois 39
45-070  Opole

Nasze ogłoszenia