Ten sklep korzysta z plików cookies i innych technologii w celu poprawy Twojego komfortu podczas przeglądania naszych witryn.

https://wszystkoociasteczkach.pl/po-co-sa-ciasteczka/

Moduł optyczny SFP MonoModo TP-Link TL-SM321A 1.25 Gbps

49,60 €
Ilość
W magazynie

Jeśli jesteś miłośnikiem informatyki i elektroniki, lubisz być na bieżąco z nowościami technologicznymi i nie umyka Ci żaden szczegół, kup Moduł optyczny SFP MonoModo TP-Link TL-SM321A 1.25 Gbps po najlepszej cenie.
  • Prędkość: 1.25 Gbps
  • Długość Fali: 1550nm Tx/1310nm Rx
  • Zakres: 10 km
  • Zasilanie: sieć elektryczna
  • Napięcie: 3,3V
Nowy produkt

16 innych produktów w tej samej kategorii:

keyboard_arrow_up